Reklama
Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
4 lata temu

Gdyby nie nadchodzące wybory, to dalej byłby ministrem.

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
4 lata temu

po wyborach zrobią go wicepremierem

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Tak dobrze żarło, gdyby się głos tej mendoweszki się nie liczył, to by zdechło.

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
4 lata temu

Przeniosą go gdzie indziej jak mejze. Ucichnie sprawa i się znajdzie w jakiejś spółce skarbu państwa. Krzywda mu się nie stanie. Mierni ale wierni zawsze spadają na cztery łapy

0

Zglos komentarz

S
sum001 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ja też pracuje na Poczcie Polskiej.Więc mówie tylko wam i po cichu.Naprawde jest drogo w tej naszej Polsce..

0

Zglos komentarz

G
gsk08_15 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Ostatni raz jak byłem na poczcie, to poczułem się jak w sklepie z dewocjonaliami. Szkoda mi Ciebie.

0

Zglos komentarz

Reklama