Reklama
Trudno się dziwić tym konsekwencjom jeśli władzę w kraju powierza się prostakom, krętaczom, oszustom i kłamcom. Po prostu widać efekty.

Trudno się dziwić tym konsekwencjom jeśli władzę w kraju powierza się prostakom, krętaczom, oszustom i kłamcom. Po prostu widać efekty.

przez FED0RA — 4 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
4 lata temu

Wolę to niż tenorytów w kraju.

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
4 lata temu

Wolę to niż terrorystów w kraju.

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
4 lata temu

Terrorystów ? A zdajesz sobie sprawę, że przez pierwsze tygodnie to na granicy nie wyłapaliśmy nikogo ? My mieliśmy pojedyncze przypadki, a Niemcy na granicy z Odrą mieli już setki. Także setki, jak nie tysiące, przeszło przez Polskę, a Kowalski nawet nie miał tej świadomości :)

0

Zglos komentarz

L
lesnik345 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Swietny przyklad i znaffca tematu. Przyglupi wajrak nie majacy pojecia o.polityce i przyrodzie. Po Co sie wypowiada taki czlowiek.

0

Zglos komentarz

M
maaajki1981 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Ja mieszkam i nie widziałem zbytnio skotkow zabezpieczenia naszej granicy. Może warto wreszcie zapytać się mieszkańców co sądzą o sytuacji na granicy!Nie mam nic przeciwko dzieci sam pomagałem, ale w 99 % to byli zdrowi mężczyźni którzy raczej nie bali się ani mieszkańców ani policji. Wszyscy czulis...

Ja mieszkam i nie widziałem zbytnio skotkow zabezpieczenia naszej granicy. Może warto wreszcie zapytać się mieszkańców co sądzą o sytuacji na granicy!Nie mam nic przeciwko dzieci sam pomagałem, ale w 99 % to byli zdrowi mężczyźni którzy raczej nie bali się ani mieszkańców ani policji. Wszyscy czulismy się bezpieczniej jak mundurowi byli w okolicy. Autorowi rubelki pewnie w kieszenie teraz zalegają.

0

Zglos komentarz

Reklama