Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
4 lata temu

Kacynski- lepszy sort dał głos?:) Miałem Cię za lewaka, a Ty korzystasz z retoryki Korwina.

0

Zglos komentarz

A
adampos 😏 Szyderca
4 lata temu

I to właśnie pisowskie 30% elektoratu!😂

0

Zglos komentarz

M
muchomorro 🏹 Łowca
4 lata temu

30%? Wg. ostatnich danych, to mają 39% poparcia. Nie ma żadnej nadziei.

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
4 lata temu

Ale tylko wiernych przed kosciolem...

0

Zglos komentarz

T
4 lata temu

I dalej PiS befzie rządził jak będziesz tylko żył agresja. Przevierz widać ze cały program opozycji to psuć to co Robi PIS nawet jeśli to szkodzi Polsce

0

Zglos komentarz

Reklama