Reklama
Reklama

Komentarze

2
D
du-di 😏 Szyderca
4 lata temu

Moim zdaniem to Jarek powinien zostać zakolczkowany w najgorszym możliwym (dla faceta) miejscu(oczywiście bez znieczulenia...) W końcu trzeba panować i ograniczać przypadki ASF w Polsce(tzw. Afrykański Pomór Ś**ń)

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Prawaki powinni rejestrować tylko katoliczki. Ciekawo ile wtedy by katoliczek w Polsce zostało haha.

0

Zglos komentarz

Reklama