Reklama
Source: wgrane.pl

Od Polskiej bratwy na kacapskie pederasty..

przez Admin — 4 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
S
szef.74 🌾 Wieśniak
4 lata temu

To my mamy takie coś?

0

Zglos komentarz

S
szef.74 🌾 Wieśniak
4 lata temu

To my mamy takie coś?

0

Zglos komentarz

Z
4 lata temu

Nie wiedziałeś, że mamy artylerię rakietową? To nie jest żaden cud techniki na obecną chwilę.

0

Zglos komentarz

M
manikmaniutek 💩 JP 100%
4 lata temu

Nooo, dwie mieliśmy , to chyba już nie mamy

0

Zglos komentarz

M
4 lata temu

Atmosfera jak na pirackim statku... 🤦‍♂️ To nie może się dobrze skończyć dla Ukrainy... i Polski oczywiscie.. 😔

0

Zglos komentarz

Z
4 lata temu

To się musi źle skończyć dla kacapii!

0

Zglos komentarz

Reklama