Reklama
Reklama

Komentarze

11
K
Kermitass 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

No i g*tara. Dzieciarnia będzie miała co niszczyć.

0

Zglos komentarz

B
ben007 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Q...a!!!!! Klęczniki jeszcze moherom postawcie!!!!!

0

Zglos komentarz

J
jw12 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

kaczyzm.... powrót do komuny

0

Zglos komentarz

D
d2shs 😏 Szyderca
4 lata temu

Pomnik gościa który chciał wszystkie drzewa wyciąć pod pretekstem kornika, postawili w parku. Teraz na ten widok pewnie się w grobie przewraca.

0

Zglos komentarz

M
marcoo7 😏 Szyderca
4 lata temu

Nawet nie wiedzialem ze zmarl, jaka poelna wiadomosc. Dzieki :)

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 lata temu

To teraz złodziejom się pomniki stawia? Oto katolicka Polska.

0

Zglos komentarz

S
slyfly 😏 Szyderca
4 lata temu

gołębie już się cieszą

0

Zglos komentarz

I
informatyk26 🏹 Łowca
4 lata temu

Syndrom Sochaczewski, nieważne że wygląda to komicznie, ważne że prowadzi burmistrza do pozostania u żłoba i podatnik za to płaci.

0

Zglos komentarz

R
rabin777 😏 Szyderca
4 lata temu

Rozjeebać lasy jednym podpisem to jest osiągnięcie. Nobel się należy.

0

Zglos komentarz

M
mlodypsz 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Szyszko - największy szkodnik polskiej przyrody.

0

Zglos komentarz

J
jzgora 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Nie popierałem Szyszki - ale on już na żyje. Dajmy mu Święty spokój

0

Zglos komentarz

P
PIKART 🏹 Łowca
4 lata temu

To nic nowego ! Pomniki Lecha.K w co drugim mieście chcą postawić a podczas swej przykrótkiej kadencji w 2/3 tych miast nie był i nic dla nich nie uczynił ....

0

Zglos komentarz

Reklama