Reklama
Reklama

Komentarze

11
M
Maniuniu11 🎖️ Snajper
4 lata temu

Nieszczęścia chodzą parami

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Pokazali w telewizji te głupie ryje i głupie babcie na nich głosują.

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
4 lata temu

On się nie urodził on został wyhodowany w komunistycznym związku radzieckim

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
4 lata temu

Są dwie rzeczy które niszczą Polskę. To kościół ciemnej ideologii katolickiej i obszczany dziad z Żoliborza.

0

Zglos komentarz

B
Bekaj 🌟 Padawan
4 lata temu

Lepsi by byli w filmie głupi i głupszy. Tam to byłby ich naturalny talent.

0

Zglos komentarz

A
andre165 😏 Szyderca
4 lata temu

a mogl rajmund założyć kondona i byłoby w Polsce pieknie

0

Zglos komentarz

M
mlodypsz 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Oficjalny dzień smutku narodowego.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Aż nie mogę patrzeć na te kacze mo**y co ani dnia w życiu uczciwie nie przepracowały. Bo ich rodzice mieli jakieś układy z komuchami. A oni sami po komunie udawali wielkich antykomuchów. A robią to samo co komuchy tylko ze na kolanach.

0

Zglos komentarz

Z
ZIWK 🎯 Wyjadacz
4 lata temu

Żadnych układów... Tylko więzi rodzinne! Kuzyni Rajmunda to Roman i Wilhelm Świątkowscy - wysocy oficerowie NKWD, jedne pełnił podrzędną funkcję naczelnego prokuratora WP, a drugi był tylko ministrem sprawiedliwości w czasach Stalina. Tego się Kaczor próbuje wyrzec tworząc kult św. Jadwigi Kaczyński...

Żadnych układów... Tylko więzi rodzinne! Kuzyni Rajmunda to Roman i Wilhelm Świątkowscy - wysocy oficerowie NKWD, jedne pełnił podrzędną funkcję naczelnego prokuratora WP, a drugi był tylko ministrem sprawiedliwości w czasach Stalina. Tego się Kaczor próbuje wyrzec tworząc kult św. Jadwigi Kaczyńskiej. Oczywiście sami bracia Kaczyńscy niczego się nie dorobili na SB-ckiej aferze FOZZ, potem w spółce Telegraf, Fundacji Prasowej Solidarności i innych szemranych biznesach, o które dziś nie wolno pytać.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

No to dlatego te prawaki tak dziś za rodziną są. Bo mogli nie być komuchami a i tak za komuny mieć dobrze dzięki rodzinie.

0

Zglos komentarz

Łukasz25733 🌾 Wieśniak
4 lata temu

żeby ich piekło pochłoneło !

0

Zglos komentarz

B
Bogdan48144 🌾 Wieśniak
4 lata temu

Że ta święta ziemia nie wstydzi się ich nosić.

0

Zglos komentarz

A
Anna38234 🏆 Master
4 lata temu

zostało już tylko 50% :-)

0

Zglos komentarz

P
pelkus 🌾 Wieśniak
4 lata temu

No niestety

0

Zglos komentarz

Reklama