Reklama
Reklama

Komentarze

3
A
Agaciorek55 😏 Szyderca
4 lata temu

Płaczą ze szczęścia

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
4 lata temu

Nic to nie zmieni. Nawet gdyby zdechł bo już ma za dużo swoich przyd**asów co go naśladują.

0

Zglos komentarz

P
PIKART 🏹 Łowca
4 lata temu

Najgorsze jest to że on sam odszedł a powinni mu zasadzić kopa w 4 litery ...Wtedy to byłby lament

0

Zglos komentarz

Reklama