Reklama
Komuś tu peron odjechał w stratosferę. Razem z łąką z Baranowa.

Komuś tu peron odjechał w stratosferę. Razem z łąką z Baranowa.

przez FED0RA — 3 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
J
jokerdisco 😏 Szyderca
3 lata temu

Oj będzie pewnie premia na koniec tego roku 2022 za taką liczbę pasażerów.... tak po 800 tyś lub więcej ja tylko strzelam

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
3 lata temu

Najwyraźniej oprócz pisowskiej szarańczy z spółce CPK, prawdziwa szarańcza będzie robić za pasażerów

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
3 lata temu

Będą ludzi zwozić jak na partyjne wiece :) Autobusami z wygwizdowa :)

0

Zglos komentarz

B
baca133 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Chorała odleciał jak górniak chuba mają tego samego lekarza

0

Zglos komentarz

B
bonkero 😏 Szyderca
3 lata temu

Ani pisda ani pała to minister jest horała.

0

Zglos komentarz

H
humer 😏 Szyderca
3 lata temu

Na razie, na centralnej łące komunikacyjnej, są tylko 2 okresy wzmożonego ruchu czarterowego rocznie. 1 przylot bocianów i 2 wylot bocianów, ale aż tyle raczej ich nie ma

0

Zglos komentarz

Reklama