Reklama
Reklama

Komentarze

6
B
Bekaj 🌟 Padawan
3 lata temu

Jadę. Jakby to nie zabrzmiało, mam większego.

0

Zglos komentarz

K
krzysmig29 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Bo kto nie ma brzucha ten dobrze nie rucha. 🤣

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

Masakra. Pewnoe dusi sie w nocu i z seksem ma problemy a moze spuchniety z glodu

0

Zglos komentarz

K
kaadam5 😏 Szyderca
3 lata temu

Czy do Etiopii potrzebna jest wiza wjazdowa? Dla kolegi pytam.

0

Zglos komentarz

S
sttk 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Ma to sens w kraju gdzie się nie dojada. U nas jest seksowny facet z domem i samochodem :)

0

Zglos komentarz

K
karach 😏 Szyderca
3 lata temu

Przeciez on wyglada jakby zezarl swojego kolege.

0

Zglos komentarz

Reklama