Podobne posty
Komentarze
17a to dobre...za mało tego gazu było, kilka szturmówek na plecy potem za szmaty i na dołek, jak za starych dobrych czasów
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tak marzą Ci się stare dobre czasy kiedy rządzili wasi z kremla
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prawidłowa rekcja policji , następnym razem łobuzeria nie będzie fikać , w stanach już by było jednego de**la mniej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
W internecie jest dłuższy filmik i pokazuje jak dużo wcześniej ta grupka osób obraża tych policjantów. W sumie słuszny finał 😂
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Tylko w tym problem śmieszny kolego że zapomniałeś podać za co po nich jadą! Za łamanie przysięgi policyjnej, łamanie konstytucji i wysługiwanie się pisowi! Jak dla mnie bardzo deliketne to bylo! A jak ci się nie podoba język protestu i ulicy to się kotku zapisz do szkoły baletowej
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Władze się zmieniają ale policjanci i obywatele zawsze Ci sami i zawsze naprzeciw siebie. Ironia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kolego powiedzieć o tobie że jesteś popyerdolony to jak nic nie powiedzieć! Jak ugry walną z iskanderow to twoje kundle to mogą co najwyżej w d..ę ten gaz załadować
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Pies w masce cwany . Jak ściąga ta milicyjna szmatę to potulny jak baranek .
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kogo bić? Może inflację dziś 14% a na Boże Narodzenie 20%. Pogadam z tobą jak będziesz wp13rdalał kamienie z glodu
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@jakub1975wawa Ale on będzie gryzł ze smakiem te kamienie i narzekał, że twarde bo to wina Tuska.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
przekonany , zdecydowany , stanowczy opozycja ma już kandydata na ministra a nawet vicepremiera ds. bezpieczeństwa ... chyba że podkupi go NATO bo w dziedzinie obronności też był by wartościowym nabytkiem , zatem aby nie zaginęła pamięć o tym patriocie trzeba upublicznić jego profil bez maski
przekonany , zdecydowany , stanowczy opozycja ma już kandydata na ministra a nawet vicepremiera ds. bezpieczeństwa ... chyba że podkupi go NATO bo w dziedzinie obronności też był by wartościowym nabytkiem , zatem aby nie zaginęła pamięć o tym patriocie trzeba upublicznić jego profil bez maski
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Historia kolem sie toczy....jprdle... To juz milicja nie Policja...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Prezydent Inowrocławia (ojciec senatora Brejzy): "Informuję, że nikt do mnie, jako odpowiedzialnego za teren parkingu i ulicy nie występował o zgodę na zajęcie. Zarówno właściciel, jak i zarządca tego miejsca, nie zostali wcześniej poinformowani o jakichkolwiek podobnych działaniach. Inowrocław był...
Prezydent Inowrocławia (ojciec senatora Brejzy): "Informuję, że nikt do mnie, jako odpowiedzialnego za teren parkingu i ulicy nie występował o zgodę na zajęcie. Zarówno właściciel, jak i zarządca tego miejsca, nie zostali wcześniej poinformowani o jakichkolwiek podobnych działaniach. Inowrocław był już miastem odwiedzanym przez prezydentów, premierów i ministrów, ale nigdy nie mieliśmy do czynienia z tym, aby poseł w licznym otoczeniu osób, w tym policjantów z pozainowrocławskich oddziałów prewencji, zajmował część miasta, uniemożliwiając jego mieszkańcom dostęp do miejsca publicznego."
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Fragment z oficjalnego stanowiska policji: "(...) osoby te nie reagowały, stawiając bierny opór, podchodząc coraz bliżej (...)". To bardzo ciekawe, bo na filmie wyraźnie widać, że po odepchnięciu przez policjanta ludzie się zatrzymali i zaczęli się pomału cofać - i właśnie W TYM MOMENCIE nastąpiło u...
Fragment z oficjalnego stanowiska policji: "(...) osoby te nie reagowały, stawiając bierny opór, podchodząc coraz bliżej (...)". To bardzo ciekawe, bo na filmie wyraźnie widać, że po odepchnięciu przez policjanta ludzie się zatrzymali i zaczęli się pomału cofać - i właśnie W TYM MOMENCIE nastąpiło użycie gazu.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To bardzo ciekawe bo to nie demonstranci się zbliżyli ale kordon przed nimi się wyczarował w miejscu gdzie go nie było
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Była kiedyś taka piosenka: Razem ze mną kundel bury, Przeszukuje wszystkie dziury, Kundel bury, kundel bury, kundel bury fajny jest.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Bdb i jeszcze blądyną powinien być poczęstowany cwaniaczek. Jak ci co proszę się wyleg*tymować itd .widać że to nie była zorganizowana manifestacja czy coś co zostało zgłoszone i wydane pozwolenie.wiec są to jakieś zamieszki chuligańskie
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Gdyby wprowadzić naprawdę silne prawo, w którym ktoś je łamiący cierpi, to pierwszy byś siedział. Za złamanie ustawy o języku polskim, ty pie*dolony analfabeto.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Chodor jesteś tak glupi że nie znasz pojęcia ,,manifestacja spontaniczna ", szkoda bo przed przejciem władzy pis spokojnie korzystało z tego prawa podczas rządów tej paskudnej dyktatury peło
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
@Jakub - moim skromnym zdaniem CHODOR jest ZNACZNIE głupszy, co udowodnił już wielokrotnie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
the biill jesteś ciulu,w 2024 jak chrustem opalać nie będziesz bo pisdzowcy ci zabronią w piecu palić, to ognisko na środku swej chaty bedziesz palić i wtedy wpadną ci te bohatery z BLONDYNKAMI w dłoniach co by ci wytłumaczyć że to nie ECO bo gaz też nie ęó bo UZON kr***nie niszczy. Więc bzzzz.... n...
the biill jesteś ciulu,w 2024 jak chrustem opalać nie będziesz bo pisdzowcy ci zabronią w piecu palić, to ognisko na środku swej chaty bedziesz palić i wtedy wpadną ci te bohatery z BLONDYNKAMI w dłoniach co by ci wytłumaczyć że to nie ECO bo gaz też nie ęó bo UZON kr***nie niszczy. Więc bzzzz.... nakazu itp. zajebią cię tymi blądynami, ekologicznie i po PIS dowsku /niech bedzie podpachlony, rzyje jezós hytrós ,ajmen
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To nie Suweren, tylko etatowi zadymiarze. Te same twarze w kolejnych miejscach. Troche pieprzu nie zaszkodzi. Lepsze to, niż gumowe kule, którymi Doniek kazał częstować górników.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane