Reklama
Reklama

Komentarze

3
P
PIKART 🏹 Łowca
3 lata temu

I żeby to wrzucić na wiochę to trzeba mieć nieźle zryty łeb ....

0

Zglos komentarz

S
3 lata temu

Wstawka bez sensu, choć to i tak lepsze niż polityczne manifesty bb55, fedory czy innego nissina:)

0

Zglos komentarz

P
piotrh1987 🌾 Wieśniak
3 lata temu

A ja myslalem ze to próbny wybuch Francuzów na Atolu.

0

Zglos komentarz

Reklama