Reklama
Reklama

Komentarze

4
E
evender 🏹 Łowca
3 lata temu

a kiedy będzie o tym u kurskich publikatorów ? albo chociaż w Osservatore Romano ? już nie pytam o sieci lub asznocnik

0

Zglos komentarz

E
Ewa55148 🌾 Wieśniak
3 lata temu

I ksiądz na wszelki wypadek fujarę nosi

0

Zglos komentarz

P
podlas2 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Mam nadzieję, że dowiemy się po co kanclerz białostockiej kurii zaprasza młodych księży do sauny...

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
3 lata temu

Rozumiem, że Hołecka już pieje w TVPiS, że zboczeńca znaleźli ?

0

Zglos komentarz

Reklama