Reklama
Szkoda że z nim nie jeździ Jędraszewski, byłoby dwa w jednym

Szkoda że z nim nie jeździ Jędraszewski, byłoby dwa w jednym

przez kacynski — 3 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Tylko ze do wyborów jeszcze rok. w tym czasie pis spie...li mase rzeczy . Jest tylko jedno male "ale" PiS tyle naobiecuje że wygraja wybory i to ze teraz w sondarzach PO ma przewage do uj bo do wyborow TVP im zalatwi przewage.

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Tylko ze do wyborów jeszcze rok. w tym czasie pis spie...li masę rzeczy . Jest tylko jedno małe "ale" PiS tyle naobiecuje że wygrają wybory i to ze teraz w sondażach PO ma przewagę do uj bo do wyborów TVP im załatwi przewagę.

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
3 lata temu

Moim zdaniem, do kolejnej jesieni będzie taki dramat gospodarczy w Polsce, że PiS pójdzie po bandzie i przed wyborami będzie mówić o waloryzacji 500 +. Np do 700, albo i 800. Inaczej będą musieli pożegnać się z władzą, jaką mają dzisiaj.

0

Zglos komentarz

Reklama