Reklama
Reklama

Komentarze

2
W
wilku86 🌾 Wieśniak
3 lata temu

nie wiem jakim cudem Pan pułkownik jeszcze nie podzielił losu Leppera. Bardzo go podziwiam

0

Zglos komentarz

P
Piotrek266 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Tekst o zabijaniu z ust ludzi którzy oczekują prawa do aborcji jest w choooj żałosny.

0

Zglos komentarz

Z
Zetar 😏 Szyderca
3 lata temu

Teksty "świętobliwych" katolików, którzy od 2 tysięcy lat zabijają w imię boga, są jeszcze bardziej żałosne.

0

Zglos komentarz

Reklama