Reklama
Kłamstwo, że nie płaci, czy kłamstwo, że ma córę?

Kłamstwo, że nie płaci, czy kłamstwo, że ma córę?

przez FED0RA — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

no juz 3 razy byl po koledzie i koperty nie wzial.. czyli kwita.

0

Zglos komentarz

B
3 lata temu

Tekst w stylu: "Odpowiedz tak, lub nie - czy nadal bijesz swoją żonę".

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

bibi1212 - Twoja obrona pe****lii bolszewicko-katolickiej ideologii staje się groteskowa.

0

Zglos komentarz

O
oloff 💩 JP 100%
3 lata temu

bakdzbanie a twoje odwracanie uwagi od innych pe****li tych bolszewicko-faszystowskich którym sam jesteś tymi z kk również.

0

Zglos komentarz

Reklama