Reklama
Reklama

Komentarze

3
[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

Znowu kuce lewackie dra jape? Lac bo tych antypolskich lbach

0

Zglos komentarz

B
borg8472 🌾 Wieśniak
3 lata temu

to że wg ciebie faszyści biorą udział w takiej uroczystości oznacza że nawet oni szanują tych co tam walczyli. Skończ pier...ć. nie mieszaj kościoła i polityki do tego wydarzenia. Może powstanie było błędem ale tym ludziom należy się szacunek za ich poświęcenie.

0

Zglos komentarz

D
Dobrykij 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Powstanie, to powstanie, gdzie problem ?

0

Zglos komentarz

Reklama