Reklama
Reklama

Komentarze

2
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Daj znać kto ich rozlicz. Bo opozycja na pewno nie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

Typowa gadka pod plebs, oni wszyscy sie rozliczaja od 1989r. O tym ze pied..i glupoty, on i rudy swiadczy fakt ze z tym rozliczeniem to jakos tak na przyszlosc, bez pospiechu. Jaki problem zeby zlozyc zawiadomienie do prokuratury, tu i TERAZ, a nie za pierdylion lat

0

Zglos komentarz

M
3 lata temu

Opowiedz o bestialskich gwałtach pe****la Romana-reżysera-Żyda

0

Zglos komentarz

T
tiksmiks 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Doprawdy Roman przy mafii zwanej pis (pic i socjotechnika) to pikuś malutki. Jakiż to argument z pupci przy kradzieży miliardów.

0

Zglos komentarz

Reklama