Reklama
Reklama

Komentarze

3
D
damian.szefo 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Takie tłumy są tylko w największych kurortach, przede wszystkim w Władysławowie. Bez problemów można wypoczywać tak jak na pierwszym zdjęciu. Kwestia wyboru. Nie ma co obrzydzać polskiego wybrzeża.

0

Zglos komentarz

T
tem101 🏹 Łowca
3 lata temu

Tak wyglądała dzisiaj plaża nad morzem północnym. Słońce, niebieskie niebo. A nikogo, bo woda ma 12c

0

Zglos komentarz

D
Dariusz62263 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Baltyk tak ale tylko na zadupiu . Mi osobiście najbardziej podobają się okolice wiosek za dziwnowem w kierunku na niechorze . Mnóstwo tras rowerowych , prawie puste plaże, u lokalsów mleko od krówki i jajka , wieczorem cisza. Nawet jak kogoś poniesie to sąsiedzi wykręcają korki

0

Zglos komentarz

Reklama