Reklama
Reklama

Komentarze

5
Z
z_arki 😏 Szyderca
3 lata temu

To 2-gie to nie jest sprawiedliwość, to jest komunizm - wszyscy 3-ej kradną!

0

Zglos komentarz

A
3 lata temu

Juz bylo sprawiedliwosc byla na 4 fotce gdzie byl napis "kasa biletow".

0

Zglos komentarz

M
Mr_Flood 🏹 Łowca
3 lata temu

Murzyn - czyli przedstawiciel gatunku który statystycznie najwięcej kradnie oskarża dorosłego i dwójkę dzieci o to że oglądając mecz znad płotu na stojąco coś kradną.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
3 lata temu

A dlaczego oglądający bez biletów są nieprzypadkowo ...czarni???

0

Zglos komentarz

B
Bazyl73 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Nie płaci się za oglądanie widowiska. Płaci se za wstęp na obiekt. Przestępstwem/wykroczeniem byłoby wejście na teren stadionu bez biletu.

0

Zglos komentarz

Reklama