Reklama
Reklama

Komentarze

5
M
michasur 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Pewnie sam napisał.

0

Zglos komentarz

J
jarosaw 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Ale na własny koszt

0

Zglos komentarz

P
Padre_Zdano38228 🌾 Wieśniak
3 lata temu

PiSu już nie ma . Terlecki będziesz siedział , a jak cię nie posadzą to będziesz wisiał . Suwenet

0

Zglos komentarz

P
pikosz 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Jak najkrócej.

0

Zglos komentarz

M
mlodypsz 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Po czym poznać pisiaka? Nie umie zachować się w żadnej przestrzenni.

0

Zglos komentarz

Reklama