Reklama
Wyjdzie im że to Niemcy w Gubinie wylali ścieki do Odry a resztę załatwiła ‘’cofka’’ z Bałtyku!

Wyjdzie im że to Niemcy w Gubinie wylali ścieki do Odry a resztę załatwiła ‘’cofka’’ z Bałtyku!

przez FED0RA — 3 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Halo baton traktor i olo gó**ojady kombinujcie jak to opozycji przyklepać😁😁🤭

0

Zglos komentarz

D
Dobrykij 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Barany, niemce nie odpuszczą, już nie mamy KPO, a tutaj jeszcze odszkodowanie dla Niemców i innych krajów bałtyckich. Skromnie kilka lat o suchym chlebie o wodzie, będziemy żyli. CHWALMY PIS, co 6 godzin sprawdza swoich poddanych.

0

Zglos komentarz

M
Maciej57799 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Przez Gubin nie płynie Odra barany

0

Zglos komentarz

D
dosieci55 🎖️ Snajper
3 lata temu

Myślisz, że dla widzów tvpis ma to jakiekolwiek znaczenie? Oni i w Narew uwierzą

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
3 lata temu

Na szczęście w tym kraju mamy jeszcze internet który jest "wolny" dzięki czemu mam nadzieje młodsi ogarniają. A ci co tvpis oglądają niedługo wyginą. Cały pis powinien skończyć w kamieniołomach

0

Zglos komentarz

Reklama