Reklama
Reklama

Komentarze

4
A
3 lata temu

Akuszer liczysz na tanie plusiki? Jeszcze trzeba poglebic tor wodny do Elblaga tumanie jeden.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

Albert41 - Znowu będziemy płacić za następne de**lizmy id****w bolszewicko-katolickiej ideologii?

0

Zglos komentarz

A
akuszer 🏆 Master
3 lata temu

Albercik ale jesteś pustak,jak koleś powyżej.🤣Łykasz wszystko jak pelikan

0

Zglos komentarz

G
Grzeeja 🏹 Łowca
3 lata temu

Pogłębić to się może bieda w Polsce :) Na Zalewie Wiślanym nigdy nie osiągniesz toru wodnego, który mógłby zmieścić jednostkę ze zdjęcia. Chyba, że sam Sasin by łopatował :)

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

przecież to ma za duże zanurzenie żeby tam wpłynąć

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

Pisiwcom ,jak widać można wszystko wmówić 😃😁😂akuszer jest tego dobitnym przykładem

0

Zglos komentarz

Z
ZgRyZ 🌾 Wieśniak
3 lata temu

ja prdlę. największą wiochą są tutaj komentarze...

0

Zglos komentarz

Reklama