Reklama
Policja zbyt zajęta ściganiem Babci Kasi i ochroną bonaparstka.

Policja zbyt zajęta ściganiem Babci Kasi i ochroną bonaparstka.

przez FED0RA — 3 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
M
mariuszpietk 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Może wyskoczył na mały relaks do Tajlandi. W końcu są wakacje.

0

Zglos komentarz

E
ewa46 🏹 Łowca
3 lata temu

Będzie z niego papież,ma gostek potencjał,a później narodowy spęd i wrzaski-santo subito

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
3 lata temu

Oloff, gdzie jesteś obrońco pe****lów?

0

Zglos komentarz

R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

"Nie o to chodzi by złowić króliczka, ale by gonić go, ale by gonić go, ale by gonić go!"

0

Zglos komentarz

S
serekwaniliowy 💩 JP 100%
3 lata temu

Babcia Kasia poszla na Kanie....

0

Zglos komentarz

L
leszek54 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Jaka babcia???

0

Zglos komentarz

Reklama