Reklama
Reklama

Komentarze

3
Z
zbigi 😏 Szyderca
3 lata temu

Tak jak w Polsce zasiłek 1 tys miesiecznie..zł

0

Zglos komentarz

J
ju777 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Amatorszczyzna. Holecka by to przeczytała bez zająknięcia.

0

Zglos komentarz

B
boskiradek 😏 Szyderca
3 lata temu

To pewnie był ostatni występ w TV i w życiu

0

Zglos komentarz

M
masteroid 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Tak, już pewnie liczy nie rubelki tylko kamienie w gułagu xd

0

Zglos komentarz

B
blackjezus666 🌾 Wieśniak
3 lata temu

To nie było na żywo.

0

Zglos komentarz

Reklama