Reklama
Ciekawe naprzeciw czyich okien jest ten piękny mural?

Ciekawe naprzeciw czyich okien jest ten piękny mural?

przez FED0RA — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
[
[Usunięty użytkownik]
3 lata temu

nie oczekujmy przeprosin.. to sie nie wydazy.. poprostu trzeba wyrwac chwasta systematycznie.. pis nawet jak bedzie oderwany od wladzy bedzie wil sie jak zraniona zmija szukajaca schronienia i zemsty.. pamietajmy ze prezesem pis ma zostac zlotoustny miodem z ust kapiacy wedlug pis-wyborcow pierwszy...

nie oczekujmy przeprosin.. to sie nie wydazy.. poprostu trzeba wyrwac chwasta systematycznie.. pis nawet jak bedzie oderwany od wladzy bedzie wil sie jak zraniona zmija szukajaca schronienia i zemsty.. pamietajmy ze prezesem pis ma zostac zlotoustny miodem z ust kapiacy wedlug pis-wyborcow pierwszy Klamca Narodu Polskiego.. Matolusz Krzywoustny.. Jaroslaw Niski zawarl ze starym Morawieckim pakt.. i ten pakt na naszych oczach sie przedstawia.. trzeba przyznac ze Jaroslaw Niski uhonorowal pakt z nieboszczykiem nawet jesli oznacza to zadeptanie bialo-czerwonej i jej prawych obywateli!

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
3 lata temu

Od kiedy to piękne rzeczy wstawia się na wiochę idź do psychiatry bo z Tobą coraz gorzej.

0

Zglos komentarz

H
hanss66 🏹 Łowca
3 lata temu

A gdzie to takie ładne jest?

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

Świetny mural.

0

Zglos komentarz

Reklama