Reklama
Reklama

Komentarze

7
B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

Nawozów nie ma. Rolnictwo klęczy. Ale Pisowska elita zadowolona z siebie. Chcieliście Polski panów, to macie. Życzę wszystkim minusującym ciepłego i sytego bożego narodzenia.

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
3 lata temu

Z podatku zapewne zwolniony bo to Ludzki Pan przecież !

0

Zglos komentarz

D
Dobrykij 🌾 Wieśniak
3 lata temu

A T*TANIC tonie !

0

Zglos komentarz

B
Bartosz52266 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Mają rozmach sqrwysyny

0

Zglos komentarz

O
Osollo 🌾 Wieśniak
3 lata temu

oficjalnie się teraz już daje łapówy ??

0

Zglos komentarz

M
marios58 🌾 Wieśniak
3 lata temu

A mówią, że oligarchowie rządzącą i dobrze się mają w krajach totalitarnych. Dobrze, że nie u nas?

0

Zglos komentarz

P
p123456789 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Przypomnijcie w czyim rządzie minister wyleciał na łeb bo nie miał paragonu na zegarek za 10 tysi.

0

Zglos komentarz

Reklama