Reklama
Reklama

Komentarze

7
H
herstan 🌟 Padawan
3 lata temu

Franek świętym to ty nie będziesz ale brawo za to że watykan spiera rosję z tego jest kasa i to dla watykanu się liczy , bo nikt tak nie potrzebuje widzialnej kasy czyli dolarów jak niewidzialni bogowie watykanu

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

W KK nic się od wieków nie zmienia. Jedynie ludzie więcej widzą, co oni wyprawiają.

0

Zglos komentarz

V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

W Rosji i Polsce zostali jedyni wierzący biali ludzie. W USA może też są wierzący ale tam wierzący to są murzyni.

0

Zglos komentarz

S
skandynaw 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

W Watykanie bez zmian nadal za okupantem od zawsze tak było brawo sqrwysyny

0

Zglos komentarz

M
mazaj 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Największa mafia świata... Inni to amatorzy.

0

Zglos komentarz

D
darek286 🏹 Łowca
3 lata temu

Franek może byś się zajął pe****lią w tym swoim burdelu a nie w politykę się mieszał.

0

Zglos komentarz

O
Osollo 🌾 Wieśniak
3 lata temu

samozaoranie koscioła to najlepsze co obecnie się odjaniepawla na tym swiecie... a jak to się dokona to i w polsce czarnki i inne bezmozgie pisiory odejda do lamusa, wtedy nabierze znaczenia wyrażenie wstać z kolan :):) powodzenia zachłanne pe****lce w s**ienkach, oby jak najszybciej to nastąpiło.

samozaoranie koscioła to najlepsze co obecnie się odjaniepawla na tym swiecie... a jak to się dokona to i w polsce czarnki i inne bezmozgie pisiory odejda do lamusa, wtedy nabierze znaczenia wyrażenie wstać z kolan :):) powodzenia zachłanne pe****lce w s**ienkach, oby jak najszybciej to nastąpiło.

0

Zglos komentarz

D
Dobrykij 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Mam odruchy wymiotne ...

0

Zglos komentarz

Reklama