Reklama
Reklama

Komentarze

5
V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

W Polsce brak węgla to tak jakby w Arabii Saudyjskiej ropy brakło. Wystarczyło na 7 lat dać rządzić prawakom.

0

Zglos komentarz

E
evender 🏹 Łowca
3 lata temu

na szczycie pewnie debatują jak to przekuć w sukces - Kaczyński ? z Jędraszewskim ?

0

Zglos komentarz

P
piotr1809 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Jeszcze trochę i taki kolejkowy biwak wyjdzie drożej niż sam węgiel

0

Zglos komentarz

S
Szpkaz 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Bo się wszyscy bez sensu rzucili w środku lata na węgiel

0

Zglos komentarz

O
Osollo 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Polsko, co z Tobą jest nie tak, że jak zaborców nie ma to sami sobie nogi podstawiamy ??

0

Zglos komentarz

Reklama