Reklama
Reklama

Komentarze

4
L
Lemmy_K 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Ale patola😯. Szkoda dzieciaka.

0

Zglos komentarz

T
tomaszbg 😏 Szyderca
3 lata temu

Ale ładnie ktoś ją zalał:))) A dzieciak spoko, nie czai jeszcze o co chodzi ;-)

0

Zglos komentarz

W
Wiesniak_Krul 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Oglądałem ten film. Mój ulubiony trzepak sprzed 10 lat.

0

Zglos komentarz

F
felietonik 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Kolega prosi o link lub tytuł 😉

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
3 lata temu

To już pod patologię podchodzi , a nie słodycz.

0

Zglos komentarz

Reklama