Reklama
Reklama

Komentarze

6
B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

To taka katolicka tradycja.

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
3 lata temu

To Niemcy jeszcze nie wiedzą że kudzkim panom się po prostu należy?

0

Zglos komentarz

E
ewa46 🏹 Łowca
3 lata temu

Bo im się ten przejazd po prostu należał-nie darła ryja oborowa(?)

0

Zglos komentarz

M
maniek-broda 🌾 Wieśniak
3 lata temu

W Niemczech to dopiero propaganda . Jeszcze nie wiedzą , że Jarek rządzi w Unii...

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Nie dość, że jechali bez biletów, to jeszcze kilometrówki sobie liczyli!

0

Zglos komentarz

S
slodki_kartofelek 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Pewnie powoływali się na rozliczenie przejazdu z reparacji. "Odliczcie nam te bilety z tych 6 bilionów" -Kępa

0

Zglos komentarz

Reklama