Reklama
Reklama

Komentarze

9
E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Oni wszyscy sa rąbnięci. Bez smartfonów życ nie potrafią! Nooo, chyba ża na GPS-e jechał.

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

Naturalne selekcja.

0

Zglos komentarz

T
Tom24817 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Jazda z telefonem w ręce. Nie tylko rowerzystów dotyczy. Co drugi kierowca też tak ma

0

Zglos komentarz

P
PIKART 🏹 Łowca
3 lata temu

Czegoś się nauczył ... Powinien jeszcze dostać konkretny mandacik i pokrycie szkód w aucie

0

Zglos komentarz

H
HybrydXXL 🏹 Łowca
3 lata temu

A teraz sobie pomyślcie że to nie zaparkowane auto tylko małe dzieci, że to niemowle w wózku i taki id***a w nie najeżdża.

0

Zglos komentarz

R
rapp 🎖️ Snajper
3 lata temu

No i nie uchwycone dalsze zachowanie 99% pe**larzy po takim wydarzeniu gdy wjeżdżają w kogoś robiąc krzywdę albo niszcząc auto. Pe**larze po czymś takim wsiadają na swój welocyped i jak gdyby nigdy nic odjeżdżają bluzgajac pod nosem na właściciela auta lub na potrącona osobę.

0

Zglos komentarz

P
Piotrek266 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Pięknie to by było gdyby dostał w ryj od właściciela samochodu.

0

Zglos komentarz

L
Lokinol 🌾 Wieśniak
3 lata temu

De**li zapatrzonych w telefon jest pełno. Głównie są to piesi, rowerzystę gapiącego się w ekran podczas jazdy widzę pierwszy raz dopeiro na tym filmiku.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

Gps-pul up, pul up, TERRAIN AHEAD - i buum

0

Zglos komentarz

Reklama