Reklama
Reklama

Komentarze

16
E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Jakimi trzeba być durniami, by modlić się o "tani prąd"? To już Bóg ustala ceny czy jak?

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Modlitwa jest dobra na wszystko, ma 50% skutecznosci, albo sie spelni albo nie...

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
3 lata temu

Ludzie modlą się o zdrowie...to po chu* im lekarze i szpitale.

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
3 lata temu

Chodza do lekarza, zeby sprawdzic czy modlitwa sie sprawdzila...

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
3 lata temu

To zamiast recepty powinni dostawać pokutę...podobno księża to najlepsi urolodzy

0

Zglos komentarz

P
PIKART 🏹 Łowca
3 lata temu

Przecież oni energetykę zawierzyli Matce Boskiej!? Więc czyja to wina że prąd drogi?

0

Zglos komentarz

S
Stach69 😏 Szyderca
3 lata temu

pato prawica to największe g w UE

0

Zglos komentarz

A
Aqq300 😏 Szyderca
3 lata temu

W sumie jedynie skuteczną jest modlitwa o deszcz. Wystarczy modlić się odpowiednio długo.

0

Zglos komentarz

N
Nightcrawler39 Czysta Moc
3 lata temu

Rafał mną posprzątane chociaż ulice

0

Zglos komentarz

M
Maciej40404 😏 Szyderca
3 lata temu

Dobrze że póki widno...

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
3 lata temu

żenada zakłamane chore dewoty klęcz sobie nawet do śmierci ale w kościele albo w swoim domu - bo niektórych to obraża i zniesmacza a inni nie życzą sobie oglądać małpich jasełek na publicznych ulicach. PS. Czekam na procesje biczowników i weekendowe palenie heretyków na stosie.

0

Zglos komentarz

M
marcoo7 😏 Szyderca
3 lata temu

Dokladnie, ale to sie tez tyczy teczowych dewiantow

0

Zglos komentarz

P
p123456789 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Serio? A polewę mamy z durnych Arabów....

0

Zglos komentarz

T
themark 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Ku**a... ! Serio 😳

0

Zglos komentarz

M
marcoo7 😏 Szyderca
3 lata temu

Stare baby powinno sir je*ac pradem dzien i noc. Polityka eu do tego doprowadzila w glownek mierze, ze jestesmy tak zależni jako Europa od Rpsji

0

Zglos komentarz

S
slodki_kartofelek 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Serio?

0

Zglos komentarz

M
marcoo7 😏 Szyderca
3 lata temu

Co "serio?"?

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

Tak to się stacza Polska. Fundamentalizm najgorsze z najgorszych.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

Tak to się stacza Polska. Fundamentalizm najgorsze z najgorszych.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

Tak to się stacza Polska. Fundamentalizm najgorsze z najgorszych.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

Tak to się stacza Polska. Fundamentalizm najgorsze z najgorszych.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

Tak to się stacza Polska. Fundamentalizm najgorsze z najgorszych.

0

Zglos komentarz

S
stywen 🎖️ Snajper
3 lata temu

Tak to się stacza Polska. Fundamentalizm najgorsze z najgorszych.

0

Zglos komentarz

Reklama