Reklama
Reklama

Komentarze

6
kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Przecież tego nie można nazwać muzyka

0

Zglos komentarz

M
3 lata temu

Nazwać można, ale samo nazwanie nie zrobi z tego muzyki :)

0

Zglos komentarz

G
3 lata temu

Bolą cię majteczki?

0

Zglos komentarz

P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

I wuj z nim, niech idzie sprzedawać kolejne 17 milionów płyt Chińczykom.

0

Zglos komentarz

A
aras119 😏 Szyderca
3 lata temu

Zostaje trwam

0

Zglos komentarz

K
Kt0siek 🌾 Wieśniak
3 lata temu

'zamierzam' nie oznacza przestaję, a co robił do tej pory ? przez 7 lat było ok ?

0

Zglos komentarz

L
latrell 😏 Szyderca
3 lata temu

Wcale się tym nie przejął, ale publicznie ostetentacyjnie musi się wypłakać. Koniec tego ch**mu.

0

Zglos komentarz

S
stoney 😏 Szyderca
3 lata temu

Panie Świerzyński, załaduj Pan płyty na Tidala czy na inna platformę a ludzie jak zechcą to znajdą. To nie lata '90 żeby po remizach strażackich się promować.

0

Zglos komentarz

Reklama