Reklama
To nie wiocha! To piękny gest, wspaniałej tenisistki!

To nie wiocha! To piękny gest, wspaniałej tenisistki!

przez nissin — 3 lata temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

3
E
ewa46 🏹 Łowca
3 lata temu

Zaraz pisde**le ukradną te pieniądze,bo te pieniądze im się należą,poza tym psychiczny elektorat do idealny elektorat

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
3 lata temu

Co za czopy wstawiają takie rzeczy? Jak to nie wiocha to nie wstawiaj tego na wiochę, chciałbyś żeby ktoś Cię tu wstawił za taki gest, jest to ogląda to ma Cię za d.... a

0

Zglos komentarz

L
lou75 🌾 Wieśniak
3 lata temu

To po co to tu wstawiasz geniusiu? Brawo ty.

0

Zglos komentarz

Reklama