Reklama
Source: wgrane.pl

Ja się nie znam, ale wiem i się wypowiem

przez Admin — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
C
Czerwona65674 🌾 Wieśniak
3 lata temu

międzynarodowy..., to my mamy AUTYZM!

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

Posłuchaj de**li, praw fizyki też nie znacz, elektryki też, więc włóż swój ryj do gniazdka, najlepiej 3x400V i myślę, że nieznajomość nie uchroni cię od zadziałania prawa fizyki, dla dobra Polaków i Polski

0

Zglos komentarz

Reklama