Reklama
Source: wgrane.pl

Wyobraź sobie, budzisz się i widzisz to za oknem

przez hef0 — 3 lata temu
5

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
K
klos4444 💩 JP 100%
3 lata temu

A mieszkasz na osmym pietrze .....

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
3 lata temu

Wiem co nierobie. Nie wychodzę do pracy.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
3 lata temu

W TVPis by i tak to przekuli w jakiś sukces....

0

Zglos komentarz

M
marewol 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Producent okien powinien zrobić z tego reklamę (wytrzymałości)

0

Zglos komentarz

F
Fairchild 😏 Szyderca
3 lata temu

Idę z powrotem spać. Przynajmniej jak budynek się zawali, to zginę pod ciepłą kołdrą.

0

Zglos komentarz

Reklama