Reklama
Source: YouTube

Szeryf w Audi na zwężeniu jezdni - dlaczego ?

przez Admin — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
J
Jacek3010 😏 Szyderca
3 lata temu

De**li w srałdikach jest wielu

0

Zglos komentarz

T
trolik1 😏 Szyderca
3 lata temu

A ja bym w niego walił na spokojnie, następnie niebiescy i nagranie, że jechał złym pasem. :P

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
3 lata temu

skąd się biorą takie barany ? (jak ten z Audi oczywiście)

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

Rozumiem BMW, ale Audi? Choroba się rozszerza.

0

Zglos komentarz

Reklama