Reklama
Może i był "bezpański ' ale tłuściutki, ludzie widać dbali o niego.

Może i był "bezpański ' ale tłuściutki, ludzie widać dbali o niego.

przez nissin — 3 lata temu
4

Zglos post

Reklama

Komentarze

4
M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
3 lata temu

Poważnie :///, wiocha roku, niesamowite to, powinieneś dostać nagrodę za ten absurd.

0

Zglos komentarz

J
Jerry_B53334 🌾 Wieśniak
3 lata temu

to Jaszczurokot bez duszy :)

0

Zglos komentarz

H
harakir7771 🏹 Łowca
3 lata temu

ciekawe ile osób się już o ten "posąg" wypierdzieliło...

0

Zglos komentarz

M
muzg 🌾 Wieśniak
3 lata temu

k.... zaraz kaczynski bedzie filtrowal wioche... i jeb na zolibozu.. kot bedzie mial pomnik....

0

Zglos komentarz

Reklama