Reklama
Reklama

Komentarze

2
V
vacarius 🏆 Master
3 lata temu

Prawaki przy każdej okazji zrobią nowy podatek. Tylko po to im ta elektrownia, której i tak nie uda im się postawić. Bo bo będą protesty ludności koło której domów to będzie miało stać. Ale podatek atomowy PISu zostanie.

0

Zglos komentarz

O
osaczona 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Nie podpowiadacie im !!!

0

Zglos komentarz

Reklama