Reklama
Reklama

Komentarze

10
N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

Przed tym oszustem, nawet rzad PiSu na kolanach...oddaje daniny!

0

Zglos komentarz

H
herstan 🌟 Padawan
3 lata temu

Kościuszko wiedziałby co zrobić z tym oszustem

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
3 lata temu

Gdyby nie glupi i zacofany narod, nie bylo by Rydzyka w Polsce!!!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Rozumiem minusy...PiS zainwestowal w Rydzyka, zeby oglupial wiejski narod elektoratu.

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
3 lata temu

Dokładnie, lepiej tego ująć nie można.

0

Zglos komentarz

K
krak0805 🌟 Padawan
3 lata temu

A Niemcy byli mądre i wyjebali go ze swego kraju….. 😂😂😂😂

0

Zglos komentarz

J
jokerdisco 😏 Szyderca
3 lata temu

On takich nie przyjmuje bo brzęczą i rozpraszają wiernych tylko papier ...

0

Zglos komentarz

W
wojti.olsztyn 🏹 Łowca
3 lata temu

niewidzialny człowiek w niebie bardzo potrzebuje kasy od wiernych, a pan tadek jest tylko pośrednikiem;)

0

Zglos komentarz

B
baca133 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Za mały nominał dla tadka

0

Zglos komentarz

J
Jerry_B53334 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Ooo..widzisz jak TUSK szczuje ???? - powiedziała babcia i poszła chlać (może, bo jest 25 plus).

0

Zglos komentarz

X
xvxFUxvx 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Rydzyk jaki jest każdy widzi, ale skuteczności nie można mu odmówić.

0

Zglos komentarz

A
asmodeusz_1 🏹 Łowca
3 lata temu

Szkolenie w KGB zrobiło swoje.

0

Zglos komentarz

M
maximax 🎖️ Snajper
3 lata temu

Gdybym mógł z największą chęcią, bym go ***** (Nie , nie dostane bana :) - z uśmiecham na twarzy, i powoli..

0

Zglos komentarz

Reklama