Reklama
To był pewnie najpiękniejszy dzień w ich życiu

To był pewnie najpiękniejszy dzień w ich życiu

przez JohT — 3 lata temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

9
R
RonaldB 🏆 Master
3 lata temu

Modliły się, modliły i wymodliły. Bez grzechu i do syta.

0

Zglos komentarz

C
Czerwona65674 🌾 Wieśniak
3 lata temu

ojojoj dobre! dziwnych mamy ostatnio tych porywaczy pojazdów xD Ten ostatni mistrzu ukradł tramwaj i odbierał pasażerów na przystankach grozi mu 10lat, a upijanie zakonnic piekło murowane xD

0

Zglos komentarz

H
homo_sapiens 🌟 Padawan
3 lata temu

Plan doskonały: ukraść busa pełnego lasek + alkohol + narkotyki = impreza życia. W realizacji odrobinę nie wyszło.

0

Zglos komentarz

E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Ale baby miału ubaw. Pewnie będą miały co wspominać ... przed ołtarzem.

0

Zglos komentarz

S
szymonw88 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Przecież to jest artykuł ze strony do generowania lipnych informacji wypisujesz dane osoby o której ma być artykuł wybierasz temat i gotowe a wy będziecie łykać wszystko jak pelikany. Jeszcze może wierzycie że PO rozliczy PiS 😀😀😂

0

Zglos komentarz

M
Marmur87 🎖️ Snajper
3 lata temu

Fake. Generator lewych wiadomości. Można wyszukać masę z różnymi imionami.

0

Zglos komentarz

S
Sebo30 🎖️ Snajper
3 lata temu

Jest szansa ,że się nawrócą na dobrą drogę.

0

Zglos komentarz

N
nidwer 🏹 Łowca
3 lata temu

jak bym miał iść do więzienia to właśnie za coś takiego. szacun

0

Zglos komentarz

J
jan0sik 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Cała wiocha. Banda id****w która wierzy we wszystko co zobaczy/przeczyta.

0

Zglos komentarz

Reklama