Reklama
Reklama

Komentarze

3
B
bolszewik933 Czysta Moc
3 lata temu

Dzięki alkoholowi powstało więcej dzieci , niż dzięki różnym prorodzinnym działaniom

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
3 lata temu

Jarozbaw uderzył w swój elektorat😀😀😀

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
3 lata temu

Ale oni nie zrozumieli, podobnie jak wszystkiego innego...ale wiedza ze PiS daje, ze swoich, dlatego popieraja!

0

Zglos komentarz

K
kacynski Czysta Moc
3 lata temu

PS. - Zauwazcie ze propaganda PiSu jest bardzo prymitywna, zeby wiejski, zacofany elektorat zrozumial...teraz oni wybrali wladze a ich reorezentanci rzadza!

0

Zglos komentarz

C
caleanka Czysta Moc
3 lata temu

Dla PiSu jest wazna ilosc a nie jakosc narodu, bo nikt kumaty nie glosuje na PiS!

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Wiecie to co kaczka pierd...l to ta w zasadzie nie jest głupie. Tylko że zamiast tego ze po alkoholu kobiety się nie bzykają to raczej bym dodaj ze najwięcej niechcianych dzieci właśnie wyszło po alko. Starczy pójść do pierwszego lepszego klubu i tu podam Łódź jako najbardziej patologiczny przykład...

Wiecie to co kaczka pierd...l to ta w zasadzie nie jest głupie. Tylko że zamiast tego ze po alkoholu kobiety się nie bzykają to raczej bym dodaj ze najwięcej niechcianych dzieci właśnie wyszło po alko. Starczy pójść do pierwszego lepszego klubu i tu podam Łódź jako najbardziej patologiczny przykład z którym się spotkałem. Nayebane laski tak do 25lat na pęczki ale hitem było jak w Łodzi była jakaś impreza disco polo w atlas arenie i przy przystanku zaraz koło mostu gdzie góra jeździ kolej dwie pindy były legalnie rznięte

0

Zglos komentarz

J
JohT 🏆 Master
3 lata temu

Ale czy spożywany alkohol wpłynął na niski poziom urodzeń w Polsce? Bo mnie się wydaje, że gdyby nie on, to wskaźnik byłby jeszcze niższy 🤣🤣🤣

0

Zglos komentarz

kornas1988
kornas1988 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

no alko ma duży wpływ na rozmnazanie ale tez największy na niechciane ciąże

0

Zglos komentarz

N
nissin Czysta Moc
3 lata temu

PiS zamienil Polske w dom wariatow, ktora rzadza reprezentanci wariatow z polskich wsi, proletariatu parafian analfabetow...Bo kto wybral Kowalskiego, Sasina, Suskiego, Czarnka, Morawieckiego, Macierewicza i reszte do wladzy, jak nie zacofany polski narod?

0

Zglos komentarz

Reklama