Reklama
Reklama

Komentarze

3
D
Dalekkk 🎖️ Snajper
3 lata temu

Prezydenta nikt z kasy nie opi.rdoli jak twojej matki co na niego głosowała bo on ma niesączoną kasę naszą.

0

Zglos komentarz

S
sebastian_k 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Ksiądz już był, teraz pora na poziom wyżej - czekam na informację, że prezesa zrobili metodą na wnuczka.

0

Zglos komentarz

J
Jerry_B53334 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Należy mu się jak Jarozbawowi w kakao !!

0

Zglos komentarz

Reklama