Reklama
Szkoda, że w innych sprawach tak nie dostosowują się do zaleceń UE

Szkoda, że w innych sprawach tak nie dostosowują się do zaleceń UE

przez FED0RA — 3 lata temu
6

Zglos post

Reklama

Komentarze

5
M
mareksnd 🌾 Wieśniak
3 lata temu

jak następnym razem będziesz na stacji paliw przeczytaj karteczkę którą każdy miał obowiązek wywiesić (jaka wspaniała jest tarcza antyinflacyjna:P) i tam jest napisane że akcyza już jest obniżona:P

0

Zglos komentarz

B
baxbany 🎖️ Snajper
3 lata temu

mareksnd - Chcesz powiedzieć, że są to ceny jak black friday, w Polsce. Najpierw je po cichu podnoszą, a później głośno obniżają, z reguły dla de**li.

0

Zglos komentarz

M
malaguti 😏 Szyderca
3 lata temu

A brudna pała marże Orlenu niech obniży

0

Zglos komentarz

M
Makaronnauszy 🏹 Łowca
3 lata temu

Sprawdziły się fedora słowa tego gościa co mu d**e liżesz, który powiedział:,, teraz ku..a to paliwo może być nawet po 7 zł ''

0

Zglos komentarz

D
demonek6 🌾 Wieśniak
3 lata temu

A tak z ciekawości, z punktu widzenia budżetu- ma to jakiekolwiek znaczenie czy wpływ jest z VATu czy z akcyzy?

0

Zglos komentarz

S
Szpkaz 🌾 Wieśniak
3 lata temu

i tak się cieszcie bo rudy to by obniżył ale w druga stronę

0

Zglos komentarz

Reklama