Reklama
Gazeta Obajtek „Miesięczny dodatek do Nowego Ładu”

Gazeta Obajtek „Miesięczny dodatek do Nowego Ładu”

przez nissin — 3 lata temu
2

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
P
pibi80 🌟 Padawan
3 lata temu

Ożesz Ty...:) Zbrukałeś mi gazetkę dzieciństwa! ;)

0

Zglos komentarz

F
frajerzynawiosce 😏 Szyderca
3 lata temu

Gdzieś w piwnicy powinienem mieć cały karton tych pism. Czasy ZX Spectrum i Commodore ;)

0

Zglos komentarz

Reklama