Reklama
Reklama

Komentarze

4
E
elpapiotr2 🎯 Wyjadacz
3 lata temu

Pora następnego PiSiora odspawać od stołka. Będzie normalnie.

0

Zglos komentarz

G
greenbmw316 🎖️ Snajper
3 lata temu

I wyobraźcie Sobie moi drodzy Polacy oczywiście Ci ciężko pracujący to bydło bez kultury i taktu zabiera w podatkach nasze ciężko zarobione pieniądze reprezentując takie dno utrzymujemy ich pełne brzuchale i otyłe zady

0

Zglos komentarz

P
PisowcyToDebile 🏆 Master
3 lata temu

Takich chamów i prostaków sobie pisiory wybraliście. A dlaczego???? Bo sami jesteście tacy sami. Jesteście chamami i prostakami bez wykształcenia.

0

Zglos komentarz

P
Petros19116 😏 Szyderca
3 lata temu

Ja bym mu podszedł i przyyjebał, zachowując resztki przyzwoitości, bym powiedział ostrzegam pana

0

Zglos komentarz

Reklama