Reklama
Reklama

Komentarze

15
S
Seb3a 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a jak inaczej zabrać swoje krzesło na grilla do znajomych? :D bardzo pomysłowa kobiałka ;)

0

Zglos komentarz

H
hiahiahia 😏 Szyderca
14 lat temu

zacznijmy od tego za na pewno nie ty zrobiłaś tą fote .

0

Zglos komentarz

T
TheDarkSide 🌟 Padawan
14 lat temu

Dziewica

0

Zglos komentarz

S
saskia_88 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Bo potrzeba jest matką wynalazków

0

Zglos komentarz

C
Chlopzwioski 🌾 Wieśniak
14 lat temu

albo te krzesło jest do grilla do znajomych jak powiedział Seb3a albo to zamiast błotnika aby błoto lub gó**o jak się na nie wjedzie nie chlastało po plecach

0

Zglos komentarz

R
Regeneratorka 😏 Szyderca
14 lat temu

no a jak ;P trzeba sobie życie ułatwiać ;P

0

Zglos komentarz

T
TylkoNa10Minut 😏 Szyderca
14 lat temu

zajebista jestes, zdazylas zrobic zdjecie przejezdzajacemu rowerowi, dziwne ze te zdjecie jest tak centralnie na wprost ciebie zrobione

0

Zglos komentarz

M
ModzeLek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale nóżki fajne ;D

0

Zglos komentarz

K
kowal_vader89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A nikt nie pomyślał, że on musiała przewieś to krzesło a nie miała jak je inaczej wziąć, a że była na tyle inteligentna to wymysliła coś takiego:)

0

Zglos komentarz

N
natanek0 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gabusia - zdjęcie z netu i do tego stare.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Bardzo pomysłowe.

0

Zglos komentarz

W
WisniaWRC 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A może po prostu przewoziła sobie krzesło...? ;|

0

Zglos komentarz

G
gienia1900 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dla dziewczyn powinny być specjalne siodełka, jakieś nadmuchiwane, bo po półrocznej przerwie rowerkowania, pierwsze jazdy są bardzo niewygodne. Tak, więc powyższy pomysł bardzo mi się podoba:)

0

Zglos komentarz

K
kieszen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

albo zamiast siodełek ,napędzane di**o

0

Zglos komentarz

S
scorpeus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to niech dziewczyny lepiej cwicza swoj tylek np. regularnym sexem i d**a na rowerze bolec nie bedzie ;]

0

Zglos komentarz

K
Kamila_53 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Można??- Można:D

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

D**a boli po wczoraj i na rower trza wziąść coś o większej powieżchni

0

Zglos komentarz

Reklama