Reklama
Reklama

Komentarze

4
Z
Ziku 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Widać że nie w Polsce. Tu bombelki generują pińcetplusy za które płacą bezdzietni.

0

Zglos komentarz

P
PLPsycho 🏹 Łowca
3 lata temu

Jeśli dla kogoś pieniądze są ważniejsze, to lepiej żeby nie miał dzieci. "To tylko pieniądze" - mądrze powiedziane niebieski.

0

Zglos komentarz

C
3 lata temu

Co w workach piesek biedaku nosisz. Cóż tylko to co zostało

0

Zglos komentarz

L
latrell 😏 Szyderca
3 lata temu

Wypociny niepłodności

0

Zglos komentarz

Reklama