Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
mocxetat 🌾 Wieśniak
3 lata temu

A ja poproszę linka do apostazji online, bo jak jeszcze raz będę musiał popatrzeć na ksiedza to zwymiotuje

0

Zglos komentarz

J
jolka.m 🌾 Wieśniak
3 lata temu

Tja, bo osoby niewierzące go wpuszczą... A jeśli chodzi o remont zabytku, to są już od tego instytucje. Chyba, że od nich dostaje tylko Obajtek...

0

Zglos komentarz

E
esbek3 🎖️ Snajper
3 lata temu

Jak by do mnie klecha przyszedł z taką "prośbą" to mógłby po wsi zbierać datki na renowację facjaty.

0

Zglos komentarz

Reklama